Хлопчик у навушниках біля Анджеліни Джолі дав коментар: Я її не впізнав

Прославився на всю країну. Сидів у львівській кав’ярні й не помітив голлівудську зірку Анджеліну Джолі, яка приїхала підтримати Україну. Журналістка «Сніданку з 1+1» Наталка Щука розшукала хлопця та записала з ним ексклюзивне інтерв’ю.

Хлопець Юліан, який не помітив Анджеліну Джолі, став героєм мемів
Хлопець Юліан, який не помітив Анджеліну Джолі, став героєм мемів

Його звати Юліан, хлопцю 14 років, він закінчує 8 клас. Того дня Юлік, а саме так його називають друзі, опинився у кав’ярні випадково. Він їхав забирати колесо до свого велосипеда. Маршрутки довго не було і він вирішив зайти на кілька хвилин щось перекусити.

«Я сів за столик і краєм вуха чую, як хтось англійською мовою розмовляє. Думаю, якраз американська Instagram-знаменитість. Якось не помітив, я бачив, але не зрозумів, хто це, не впізнав», — повідомив хлопець та додав, що бачив багато фільмів із Джолі, але в житті вона зовсім інша.

14-річний Юліан став героєм мемів з Джолі
14-річний Юліан став героєм мемів

Юлік також розповів, що в той момент слухав музику та переглядав пости в Instagram. Після поїхав додому, нічого не підозрюючи. «Я приїхав додому, а мені мама показує відео, яке їй сусідка скинула, що я популярний. Поки я додому їхав, десь пів години, вийшло так, що я уже у всіх пабліках… Як сон наяву. Начебто усе реально і таке враження, що ти прокинешся і цього усього не буде», — говорить Юлік.

Наступного дня школяр отримав десятки повідомлень і дзвінків від рідних та друзів, почав збирати фотомеми про себе, яких користувачі Мережі створили десятки. Хлопця вони не ображають.

«Нема на що ображатися, Люди просто діляться позитивом. Людям весело і немає на що злитися», — ділиться він.

Юлік багато читає, добре вчиться, малює і мріє стати тревел-ведучим. Хлопець вдячний Анджеліні Джолі і всім, хто допомагає Україні під час війни, і говорить, що вірить у перемогу.

Хлопчик у навушниках біля Анджеліни Джолі
Хлопчик у навушниках біля Анджеліни Джолі

Нагадаємо, два дні тому в п’ятницю голлівудська зірка з’явилася на вулицях Львова. Візит актриси став несподіванкою для всіх. Зірку помітили в кав’ярні, зняли відео та виклали в Мережу. Воно швидко стало вірусним. Майже 2 мільйони переглядів на сторінці автора – Майї Підгорецької. Але більше за приїзд Джолі користувачі обговорювали тільки хлопця, який не помітив актриси, бо сидів у навушниках і з телефоном у руках.