«Антитіла» поділились моторошним відео одного дня з передової — відбулася трагедія

Український гурт «Антитіла» та Тарас Тополя нещодавно святкували дні народження. Та їхнє «свято» на війні було перерване пораненими й загиблим побратимом. Музиканти з гурту продовжують захищати Україну та доводити, що зірки в лавах тероборони та ЗСУ не розважаються чи роблять фото. На офіційній сторінці вони опублікували відео, де показали хроніки війни.

Антитіла у ЗСУ
Гурт «Антитіла» (фото: instagram.com/antytila_official)

Як «Антитіла» «святкували» день народження

Відео зняли з початку та до кінця важливого дня для гурту. Спершу музикантів привітали з річницею створення колективу, а Тараса Тополю – з днем народження. Їм вручили кульки та святковий торт з цифрами «35» – стільки років днями виповнилось лідеру гурту.

Однак святкова й добра атмосфера тривала недовго – потім Тарас Тополя з іншими військовими надавав медичну допомогу пораненим побратимам й відвозив їх до госпіталю.

«Чотири поранених солдати у нашій машині зараз. Ми стабілізували їхній стан та зараз їдемо до госпіталю. Дуже гаряче сьогодні. Погода сьогодні гаряча й на фронті також дуже гаряче», – поділився лідер гурту.

Наприкінці ролика музиканти з «Антитіл» показали побратима, життя якого забрали російські військові. Тарас Тополя був змушений його пальцями розблоковувати телефон, щоб зателефонувати дружині бійця та повідомити про втрату.

  • Як минув день народження Тополі та «Антитіл»: відео 18+ (не рекомендуємо для перегляду вразливим і неповнолітнім)

Реакцію мережі не довелось довго чекати. Користувачі зізнаються, що ролик довів їх до сліз:

  • «Хай береже вас Боже! І всіх захисників України»;
  • «Закарбувалася фраза: «подивіться, він вчора дзвонив дружині». Тримайтеся, всім пораненим швидкого одужання, хлопці ви найкращі, справжні сини України»;
  • «Дякую нашим захисникам! Бережіть себе, ви наша надія»;
  • «Боже, вбережи наш народ! Кожному військовому низький уклін за те, що захищає нас»;
  • «Господи, оберігай наших захисників. Як боляче за втрачені життя»;
  • «Розривається серце»;
  • «Що за день. З веселими та сумними моментами. Дякую, що поділилися. Те, що ви робите – неймовірно».

Добавить комментарий