«Антитіла» на честь Дня батька присвятили пісню «У книжках» загиблим на війні батькам

Сьогодні, 19 червня в Україні та світі святкують День батька. Український гурт «Антитіла», чиї музиканти захищають нашу країну на військових позиціях, присвятив свою пісню «У книжках» загиблим на війні батькам. Композиція вийшла в 2015 році і залишається актуальною донині. Публікація на честь Дня батька з’явилася в Instagram-акаунті музичного колективу. 

Гурт Антитіла
Гурт» Антитіла » / Фото — instagram.com

«У цей день батька присвячується всім воїнам, які віддали життя за Україну і назавжди стали ангелами-охоронцями для своїх дітей», — написали музиканти з гурту «Антитіла». 

«Він вивчить всі кольори, цифри і букви, закінчить школу, інститут. Дізнається про любов і дружбу, радості і розчарування. Можливо, стане великим винахідником або відомим коміком, можливо, напише важливий програмний код, чи врятує комусь життя… Але вже ніколи не дізнається одного — голосу тата. У війни є багато смислів… Але нею не можна виправдати дитячі сльози. Ніколи!»,- висловився фронтмен гурту «Антитіла» Тарас Тополя. 

Зазначимо, що зараз Тарас Тополя разом з іншими учасниками гурту «Антитіла» служить у лавах ЗСУ і боронить нашу землю від російських окупантів.