Андрій Хливнюк розповів про суть своєї служби на передовій: Сам би я не впорався

Лідер гурту «Бумбокс» Андрій Хливнюк в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповів про свої обов’язки у лавах ЗСУ. Музикант поділився, що почувається на передовій на своєму місці.

Андрій Хливнюк наразі служить у лавах ЗСУ
Андрій Хливнюк наразі служить у лавах ЗСУ (фото: instagram.com/andriihorolski)

Андрій Хливнюк: Є люди, які набагато більш круті, ніж я

«У мене немає більше лідерських амбіцій. Я був завжди лідером у своїй роботі. Лідер – це той, хто чітко розуміє, на своєму він місці, чи ні. Якщо ти просто хочеш щось очолювати, але не маєш на це досвіду – ти дурень, тобі не можна там бути. У даному випадку не просто від тебе залежить добробут людей, а залежить життя, їхнє здоров’я, чи витратить держава кошти на лікування, на виплати, на продукти для людей, на пенсію твоїй мамі і таке інше. На відміну від наших ворогів, ми повинні робити свою справу фахово. Це наша перевага. Те, як ми працюємо, сподіваюсь на своєму місці, залежить наше майбутнє. Людина, яка любить п’яною у караоке співати, не може вийти на стадіон і зіграти тригодинний концерт», — переконаний артист.

(фото: instagram.com/andriihorolski)

Музикант зазначає, що готовий виконати будь-який наказ керівництва, але сьогодні у нього є певні обов’язки.

«Завдання моє – це забезпечити тих людей, які теж виконають наказ, але, які не мають такої кількості людей, що їм довіряють, такої кількості зв’язків, такої кількості навіть просто грошей, щоб забезпечити автомобілями, аптеками, пальним, набоями, різними речами, до яких у тебе доходять руки. Крім самих виїздів гуманітарних і близьких до бойових, ще є величезна купа роботи по тому, щоб це працювало, як годинник. І в цьому моя робота, крім водія і кулеметника, зам по тилу. І я не один. Сам би я не впорався. Є люди, які набагато більш круті, ніж я», — говорить артист журналістам каналу «Україна».

Андрій Хливнюк розповів про службу у ЗСУ
(фото: instagram.com/andriihorolski)

Хливнюк зізнається, що дуже пишається українцями, і вдячний волонтерам, які з-закордону багато працюють заради нашої перемоги.

«Я пишаюся десятками тисяч людей наших. Дуже. Хлопцями і дівчатами, які воюють, перше за все. Але не менше я пишаюсь тими, хто забезпечує нас всім необхідним. І вони страждають там. Через те, що ми їм говоримо: «Сидіть в Польщі, не лізьте сюди». Вони говорять: «Ми хочемо додому». Ну а хто буде займатись тим, чим ви займаєтесь там? Хто буде гоцати по всім цим барахолкам, хто буде все це шукати, везти, слати? Що ви будете тут робити?», — розповів музикант.