Volkswagen презентував перший прототип літального таксі

Серійне повітряне таксі буде розраховане на чотирьох пасажирів із багажем. Воно буде безпілотним і зможе пролетіти 200 км без підзарядки. Німецький концерн Volkswagen веде розробку безпілотного літального таксі V.MO, перший прототип якого презентували в Пекіні. Про це повідомляє пресслужба Volkswagen.

Volkswagen планує випустити безпілотне повітряне таксі
Volkswagen планує випустити безпілотне повітряне таксі

«Літальне таксі» Volkswagen V.MO розробляють у китайському підрозділі концерну. Перший прототип розробники назвали Flying Tiger («літальний тигр»).

Літальний апарат має 11,2 м у довжину та розмах крил у 10,6 м. Його піднімають у повітря вісім гвинтів, ще два пропелери відповідають за рух уперед. Обертаються вони за допомогою електромоторів. Зліт і посадка відбуваються вертикально.

Безпілотник почнуть тестувати цього року

Очікується, що безпілотник Volkswagen V.MO пройде перші тести наприкінці цього року. Отримана під час випробувань інформація дозволить створити досконаліший прототип, який мають підготувати до 2023 року.

Серійне повітряне таксі зможе взяти на борт чотирьох пасажирів із багажем. Його запас ходу становитиме приблизно 200 км. Літальний апарат пересуватиметься в повністю безпілотному режимі.

Керівництво концерну вважає, що в недалекому майбутньому літальні таксі стануть звичним явищем у великих містах.

Volkswagen V.MO створюють у китайському підрозділі концерну. Перший прототип розробники прозвали Flying Tiger («літальний тигр»).