Медик назвав популярний препарат для серця, який насправді нічого не лікує

Ліки «Корвалмент» — дуже популярні в українців, тим більше по телевізору їх рекламують як «швидка допомога вашому серцю». Але це зовсім не так. Про марність даного препарату розповів невролог і психіатр вищої категорії Євген Скрипник. Лікар пояснив, що корвалмент не містить ніяких речовин для поліпшення роботи серця.

Нічого позитивного для роботи серця

«Зараз дуже багато Українців за кордоном, і коли вони приймають ці «ліки» — то лікарі які там, дивуються і не розуміють як ми це приймаємо і навіщо!» — зазначає медик.

Що цікаво, що «Корвалмент» не містять ніякої речовини для покращення роботи серця.

«Але в показах написано- стенокардія легкого ступеня, функціональні порушення серцево-судинної системи, комплексне лікування гіпертонічної хвороби… Людина замість того, щоб звернутись до лікаря, викликати швидку допомогу після реклами приймає ці ліки і втрачає дорогоцінний час і, на жаль, в деяких випадках і життя!» — пише Скрипник.

Що міститься в «Корвалменті»

Розчин ментолу в ментиловому ефірі кислоти ізовалеріанової. Знову ж як і в Валідолі — ізоваліріат ментолу (масло м’яти)! Речовини, яка взагалі без доказової ефективності!

Препарат не використовують ніде у світі

Препарат не визнаний ні FDA, ні ВООЗ. Кокранівська бібліотека також не знає, що це таке! Не проводилося рандомізованого контрольованого дослідження!

«При захворюваннях серцево-судинної системи ці «препарати» не використовуються ніде у Світі! Він нічого лікує!» — підсумував лікар.