Лилия Ребрик показала красотку сестру и рассекретила свое настоящее имя

Телеведущая удивила признанием и поделилась детскими воспоминаниями! Лилия Ребрик не дает себе расслабиться на карантине — ведущая продолжает появляться в эфирах, а также много времени уделяет семье. Вместе с мужем Андреем Диким и дочерьми Дианой и Полиной они устраивают веселые тренировки, вместе готовят и занимаются садом. Также позитивная артистка решила делиться с поклонниками в сети интересными советами и фактами о себе — например, учить основам танцев, а также показывать рецепты любимых блюд.

Лилия Ребрик
Лилия Ребрик (фото: instagram/ranok_ua)

Лилия Ребрик о своем настоящем имени

А по воскресеньям Ребрик начала вести рубрику «счастливая семья» и уже в первом же выпуске не на шутку поразила многих фанов! Она решила рассказать о своей сестре Юлиане и поделилась нежными фото с ней, начиная с самого детства. Отметим, что сестра ведущей очень на нее похожа и такая же красотка!

А еще теледива рассекретила…свое настоящее имя! Оказалось, что на самом деле ее зовут Лилиана, а не Лилия.

«Сьогодні неділя! Ранкова кава випита, мій пиріг уже з’їли! Щиро сподіваюсь, тим, хто приготував мій десерт, він теж сподобався! Наступноі суботи чекайте новий рецептик у #рецептивідліліребрик А сьогодні я хочу вас познайомити трошки зі своєю родиною! Як і домовлялися, по неділях буду писати #ребрикщасливародина
Я вже писала, що цей Торф’яний пиріг — насправді рецепт дуже близької мені людини! Це фірмова страва моєі рідної сестри Юліани @yuliana_todoriuk!

Я — Ліліана (впевнена, зараз багато хто здивувався, бо знає мене як Лілію, але ні, я насправді Ліліана, а сестра — Юліана! І знаєте, що найбільше мене дратувало? Коли батьки плутали наші імена. Я ніяк не могла зрозуміти — ну як, як можна плутати НАСТІЛЬКИ різні імена!?!? І знаєте що? Зараз я постійно плутаю імена своїх доньок! Хоча здавалося б — Діана і Поліна (або як ми жартуємо «чи Діана, чи Поліна)! Ну зовсім різні! Але ні — я теж плутаюся). Мабуть, це дано мені для того, щоб я зрозуміла — що відчували тоді мої батьки», — рассказала Ребрик.

Интересное совместное совпадение

Артистка отметили еще одно интересное совпадение между ними с сестрой и своими дочурками.

«Між іншим, це не єдине співпадіння. Я — тілець, Юліана — діва і найцікавіше, що такі ж знаки і у моїх доньок: Діана — діва, а Поліна — тілець! І це просто вибуховий коктейль, нереальне поєднання! Для чогось мені дано пройти таке ж випробування, як і моїм батькам. принаймні, зараз, коли я стала мамою двох сестер, я ще більше зрозуміла своїх маму та тата! Я взагалі вірю, що нічого в житті не буває «просто так» і все, що з нами відбувається — воно невипадково. Все відбувається для чогось! Як думаєте, чому у мене так співпало з доньками, як і у мене з сестрою: однакові знаки зодіаку? Чому я також плутаю імена? Якийсь кармічний зв’язок? Сподіваюсь, що вони і міцний зв‘язок такий же матимуть, як я зі своєю сестричкою! Дуже цікава ваша думка!» — поделилась ведущая.

Также Лилия показала фотоколлаж детских фото себи и сестры и своих дочерей и предложила найти сходство. Поклонники тут же заметили, что ее старшая дочь Диана — просто копия мамы в детстве.